Team

Leerkrachten


Annemarie van Bokhoven
groep 1/2A + mindfulness
annemarie.vanbokhoven
@inos.nl

ilsevandenberg7137
Ilse van den Berg

Groep 1/2A
ilse.vandenberg@inos.nl

petravanbeek7071
Petra  van Beek

groep 1/2B
petra.vanbeek@inos.nl


Aggie Hoogesteeger

Groep 1/2C
aggie.hoogesteeger@inos.nl


Marja Wallet

groep 1/2D
marja.wallet@inos.nl

ellizvankastel7300
Elliz van Kastel

groep 1/2E
elliz.vankastel@inos.nl

marcakoole7869
Marca Koole
groep 1/2E + taalpaleis creatief
marca.koole@inos.nl


Kitty Clarijs

Groep 1/2F
kitty.clarijs@inos.nl

ellisjanssen6983
Ellis Janssen

Groep 2/3 + intern cultuur coördinator
ellis.janssen@inos.nl

corinavangorp7060
Corina van Gorp

groep 2/3
corina.vangorp@inos.nl

tamarajansen7065
Tamara Jansen

groep 3A
tamara.jansen@inos.nl

lauramos7053
Laura Mos

Groep 3B
laura.mos@inos.nl


Annemieke Dijkmans
Groep 3A + 3B
annemieke.dijkmans@inos.nl

corinevandenberg6996
Corine van den Berg

Groep 4A
corine.vandenberg@inos.nl


Doriene van der Pluijm

Groep 4A
doriene.vanderpluijm@inos.nl


Sanne Backx
Groep 4B
sanne.backx@inos.nl


Corné van Riel

Groep 5A + taalpaleis
corne.vanriel@inos.nl


Sanne de Haay

Groep 5A
sanne.dehaay@inos.nl


Kelly Mulders
Groep 5B
kelly.mulders@inos.nl

shanahuizinga7747
Shana Huizinga

Groep 6A + taalklas voor volwassenen
shana.huizinga@inos.nl


Ireen van Erven

Groep 6A
ireen.vanerven@inos.nl

sabinebakkers7173
Sabine Bakkers

Groep 6B
sabine.bakkers@inos.nl

ronaldvannoort7177
Ronald van Noort

Groep 6B en 8A + plusklas + teamcoördinator bovenbouw
ronald.vannoort@inos.nl

floorvanharen7166
Floor van Haren

Groep 7A
floor.vanharen@inos.nl

michelledebie7884-v2
Michelle de Bie

Groep 7B + impulsklas
michelle.debie@inos.nl

ingridjankowski7278
Ingrid Jankowski

Groep 7A en 7B
ingrid.jankowski@inos.nl


Nicolle Govaerts

Groep 8A
nicolle.govaerts@inos.nl


Ruud Marijnissen

Groep 8B
ruud.marijnissen@inos.nl

nancyvanderkooij7123
Nancy van der Kooij

Teamondersteuner
nancy.vanderkooij@inos.nl


Vivian Maas-Innemee

Vakleerkracht gym
vivian.innemee@inos.nl


Nicole Vervloet

Vervangingen

nicole.vervloet@inos.nl

 Onderwijsassistenten


Saba Tewolde
Assistente middenbouw + vrijwilliger overblijven
saba.tewolde@inos.nl

vickytax7000
Vicky Tax
Assistente bovenbouw + vrijwilliger overblijven
vicky.tax@inos.nl

Begeleiding


Elly Koreman
Intern begeleider
groep 1 t/m 3
elly.koreman@inos.nl


Hannelore Kwekkeboom

Intern begeleider groep 4 t/m 8 + sociale veiligheidscoördinator + vertrouwenspersoon
hannelore.kwekkeboom
@inos.nl

ingemeessen7027
Inge Meessen

Remedial Teacher + teamcoördinator onderbouw
inge.meessen@inos.nl

elsvanalphen7296
Els van Alphen
Remedial teacher (vrijwilliger)
els.vanalphen@inos.nl


Daniëlle Ritsema
Centum Jeugd en Gezin
danielle.ritsema@cjgbreda.nl

nicolevanbaal9064
Nicole van Baal
Collegiale Consultante
nicole.vanbaal@inos.nl

Ondersteuning


Madelon Bakker

Administratief medewerkster
kbsweilust_info@inos.nl

waltherantonise7030
Walther Antonise
Conciërge


Jef van Bergen

ICT-zaken
jef.vanbergen@inos.nl 

Directie

keesvansprundel7181s2

Kees van Sprundel
Directeur
kees.vansprundel@inos.nl

Hilda Delacourt
Directeur
hilda.delacourt@inos.nl

Kober – TSO & BSO

Zita
Zita Hopmans
Unit Manager
zhopmans@kober.nl
Telefoon BSO: 076 5813661
Mail BSO: weidetuinbso@kober.nl

Mariam Massaoudi
Mariam Massaoudi
Pedagogisch medewerker, coördinator overblijven
Telefoon BSO: 076 5813661
Telefoon overblijven mobiel: 06 10271333
Mail overblijven: kbsweilust_overblijven@inos.nl

Danielle
Daniëlle Bakker
Pedagogisch medewerker Weidetuin

Ilse
Ilse van Kuijk
Pedagogisch medewerker BSO de Weidetuin en PTO de Weidetuin

Mimouna Kamboua
Mimouna Kamboua
BBL-er BSO de Weidetuin + Top BSO-Oost

Carolien
Carolien Tiggelman
Peutertuin de Weidetuin + BSO

Rianne van der Spek
Rianne van der Spek
Peutertuin de Weidetuin

Stephanie
Stephanie Heijne
Pedagogisch medewerker en Weidetuin BSO


Michelle Rooijackers
Pedagogisch medewerker VSO, TSO en BSO

Miranda
Miranda de Bok
Pedagogisch medewerker TOP BSO Oost / Weidetuin VSO en BSO


Karima El Ousrouti
Pedagogisch medewerker TOP BSO Oost en TSO


Hanneke Broeders
Pedagogisch medewerker BSO


Ires den Bekker
Pedagogisch medewerker TOP BSO Oost


Sophie Voogd
Beweegbureau sport

Liesbeth Bijl
Liesbeth Bijl
Overblijf-vrijwilliger

Fatima
Fatima Laabidi
Overblijf-vrijwilliger


Hillary van Dongen
Overblijf-vrijwilliger

Loes Pijpers
Loes Pijpers
Overblijf-vrijwilliger


Malika Sadki
Overblijf-vrijwilliger


Jelena Cirkovic
Overblijf-vrijwilliger


Janthi Niessen
Overblijf-vrijwilliger


Hiba Mohamad
Stagiaire


Mina Ebrahimi
Stagiaire


Timo Rullens
Stagiair sport en bewegen


Jonathan Marchena
Stagiair sport en bewegen

Oud-collega’s van Weilust

Peter-Paul de Kanter
Peter-Paul de Kanter

Ton de Been
Ton de Been

Fons van de Broek
Fons van den Broek

DSE_6951
Jan van Opstal


Henk Broere