Team

Leerkrachten


Annemarie van Bokhoven
groep 1/2A + mindfulness
annemarie.vanbokhoven
@inos.nl

tamarajansen7065
Tamara Jansen

groep 1/2A
tamara.jansen@inos.nl

petravanbeek7071
Petra  van Beek

groep 1/2B
petra.vanbeek@inos.nl


Aggie Hoogesteger

Groep 1/2C
aggie.hoogesteger@inos.nl

 


Marja Wallet

groep 1/2D
marja.wallet@inos.nl


Kitty Clarijs

Groep 1/2D
kitty.clarijs@inos.nl

ellizvankastel7300
Elliz van Kastel

groep 1/2E
elliz.vankastel@inos.nl

marcakoole7869
Marca Koole
groep 1/2E + taalpaleis creatief
marca.koole@inos.nl

ellisjanssen6983
Ellis Janssen

Groep 2/3 + intern cultuur coördinator
ellis.janssen@inos.nl

corinavangorp7060
Corina van Gorp

groep 2/3
corina.vangorp@inos.nl

lauramos7053
Laura Mos

Groep 3A
laura.mos@inos.nl

ilsevandenberg7137
Ilse van den Berg

Groep 3A
ilse.vandenberg@inos.nl


Annemieke Dijkmans
Groep 3B
annemieke.dijkmans@inos.nl


Ireen van Erven

Groep 3B
ireen.vanerven@inos.nl

corinevandenberg6996
Corine van den Berg

Groep 4A
corine.vandenberg@inos.nl


Doriene van der Pluijm

Groep 4A
doriene.vanderpluijm@inos.nl


Sanne Backx
Groep 4B
sanne.backx@inos.nl


Corné van Riel

Groep 5A + taalpaleis
corne.vanriel@inos.nl


ingridjankowski7278
Ingrid Jankowski

Groep 5A
ingrid.jankowski@inos.nl


Kelly Mulders
Groep 5B
kelly.mulders@inos.nl


Linda van der Ven
Groep 5B
linda.vanderven@inos.nl

shanahuizinga7747
Shana Huizinga

Groep 6A + taalklas voor volwassenen
shana.huizinga@inos.nl

sabinebakkers7173
Sabine Bakkers

Groep 6B
sabine.bakkers@inos.nl


Kim Kyra Andriessen

Groep 6B
kim.andriessen@inos.nl

floorvanharen7166
Floor van Haren

Groep 7A
floor.vanharen@inos.nl

ronaldvannoort7177
Ronald van Noort

Groep 7A + plusklas + teamcoördinator bovenbouw
ronald.vannoort@inos.nl

michelledebie7884-v2
Michelle de Bie

Groep 7B + impulsklas
michelle.debie@inos.nl


Nicolle Govaerts

Groep 8A
nicolle.govaerts@inos.nl


Ruud Marijnissen

Groep 8B
ruud.marijnissen@inos.nl


Vivian Maas-Innemee

Vakleerkracht gym
vivian.innemee@inos.nl


 Onderwijsassistenten


Saba Tewolde
Assistente middenbouw + vrijwilliger overblijven
saba.tewolde@inos.nl

vickytax7000
Vicky van der Veen
Assistente bovenbouw + vrijwilliger overblijven
vicky.vanderveen@inos.nl

Begeleiding


Elly Koreman
Intern begeleider
groep 1 t/m 3
elly.koreman@inos.nl


Hannelore Kwekkeboom

Intern begeleider groep 4 t/m 8 + sociale veiligheidscoördinator + vertrouwenspersoon
hannelore.kwekkeboom
@inos.nl

ingemeessen7027
Inge Meessen

Remedial Teacher + teamcoördinator onderbouw
inge.meessen@inos.nl

elsvanalphen7296
Els van Alphen
Remedial teacher (vrijwilliger)
els.vanalphen@inos.nl


Lesley Feskens
Centum Jeugd en Gezin
lesley.feskens@cjgbreda.nl

 

Ondersteuning


Madelon Bakker

Administratief medewerkster
kbsweilust_info@inos.nl


Johan van de Haar

Conciërge
johan.vandehaar@inos.nl

 

Directie

keesvansprundel7181s2

Kees van Sprundel
Directeur
kees.vansprundel@inos.nl

Kober – TSO & BSO

Zita
Zita Hopmans
Unit Manager
zhopmans@kober.nl
Telefoon BSO: 076 5813661
Mail BSO: weidetuinbso@kober.nl

Mariam Massaoudi
Mariam Massaoudi
Pedagogisch medewerker, coördinator overblijven
Telefoon BSO: 076 5813661
Telefoon overblijven mobiel: 06 10271333
Mail overblijven: kbsweilust_overblijven@inos.nl

Danielle
Daniëlle Bakker
Pedagogisch medewerker Weidetuin

Ilse
Ilse van Kuijk
Pedagogisch medewerker BSO de Weidetuin en PTO de Weidetuin

Mimouna Kamboua
Mimouna Kamboua
BBL-er BSO de Weidetuin + Top BSO-Oost

Carolien
Carolien Tiggelman
Peutertuin de Weidetuin + BSO

Rianne van der Spek
Rianne van der Spek
Peutertuin de Weidetuin

Stephanie
Stephanie Heijne
Pedagogisch medewerker en Weidetuin BSO


Michelle Rooijackers
Pedagogisch medewerker VSO, TSO en BSO

Miranda
Miranda de Bok
Pedagogisch medewerker TOP BSO Oost / Weidetuin VSO en BSO


Karima El Ousrouti
Pedagogisch medewerker TOP BSO Oost en TSO


Hanneke Broeders
Pedagogisch medewerker BSO


Ires den Bekker
Pedagogisch medewerker TOP BSO Oost


Sophie Voogd
Beweegbureau sport

Liesbeth Bijl
Liesbeth Bijl
Overblijf-vrijwilliger

Fatima
Fatima Laabidi
Overblijf-vrijwilliger


Hillary van Dongen
Overblijf-vrijwilliger

Loes Pijpers
Loes Pijpers
Overblijf-vrijwilliger


Malika Sadki
Overblijf-vrijwilliger


Jelena Cirkovic
Overblijf-vrijwilliger


Janthi Niessen
Overblijf-vrijwilliger


Hiba Mohamad
Stagiaire


Mina Ebrahimi
Stagiaire


Timo Rullens
Stagiair sport en bewegen


Jonathan Marchena
Stagiair sport en bewegen

Oud-collega’s van Weilust

Peter-Paul de Kanter
Peter-Paul de Kanter

Ton de Been
Ton de Been

Fons van de Broek
Fons van den Broek

DSE_6951
Jan van Opstal


Henk Broere