Team

Leerkrachten

annemarievanbokhoven7141
Annemarie van Bokhoven
groep 1/2A
annemarie.vanbokhoven
@inos.nl

ilsevandenberg7137
Ilse van den Berg

Groep 1/2A
ilse.vandenberg@inos.nl

petravanbeek7071
Petra  van Beek

groep 1/2B
petra.vanbeek@inos.nl


Aggie Hoogesteeger

Groep 1/2C
aggie.hoogesteeger@inos.nl

annemiekdekorte7284
Annemiek de Korte

groep 1/2B en 1/2C
annemiek.dekorte@inos.nl

ellizvankastel7300
Elliz van Kastel

groep 1/2D
elliz.vankastel@inos.nl


Marja Wallet

Groep 1/2D en 5A
marja.wallet@inos.nl

marcakoole7869
Marca Koole
groep 1/2E
marca.koole@inos.nl

tamarajansen7065
Tamara Jansen

groep 1/2E
tamara.jansen@inos.nl


Vivian Maas-Innemee

groep 3A
vivian.innemee@inos.nl

corinavangorp7060
Corina van Gorp

groep 3A en 3B
corina.vangorp@inos.nl

ellisjanssen6983
Ellis Janssen

Groep 3B
ellis.janssen@inos.nl

lauramos7053
Laura Mos

Groep 4A
laura.mos@inos.nl


Annemieke Dijkmans
Groep 4A
annemieke.dijkmans@inos.nl

corinevandenberg6996
Corine van den Berg

Groep 4B
corine.vandenberg@inos.nl

pettyvankastel7021
Petty van Kastel

Groep 5A
petty.vankastel@inos.nl


Kitty van der Pluijm

Groep 5B
kitty.vanderpluijm@inos.nl

ingridjankowski7278
Ingrid Jankowski

Groep 5B en 7B
ingrid.jankowski@inos.nl

nancyvanderkooij7123
Nancy van der Kooij

Groep 6A
nancy.vanderkooij@inos.nl

sabinebakkers7173
Sabine Bakkers

Groep 6A
sabine.bakkers@inos.nl

hannelorekwekkeboom6999
Hannelore Kwekkeboom

Groep 6B
hannelore.kwekkeboom
@inos.nl


Corné van Riel

Groep 6B
corne.vanriel@inos.nl


Kelly Mulders
Groep 7A
kelly.mulders@inos.nl

floorvanharen7166
Floor van Haren

Groep 7B
floor.vanharen@inos.nl


Ruud Marijnissen

Groep 8A
ruud.marijnissen@inos.nl

michelledebie7884-v2
Michelle de Bie

Groep 8B
michelle.debie@inos.nl

shanahuizinga7747
Shana Huizinga

Groep 8B
shana.huizinga@inos.nl

ronaldvannoort7177
Ronald van Noort

Groep 8C
ronald.vannoort@inos.nl


Nicolle Govaerts

Groep 8C
nicolle.govaerts@inos.nl

 Onderwijsassistenten

carlamoelands7075
Carla Moelands
Assistente Onderbouw
carla.moelands@inos.nl

sabatewolde7013
Saba Tewolde
Assistente Middenbouw
saba.tewolde@inos.nl

vickytax7000
Vicky Tax
Assistente Bovenbouw
vicky.tax@inos.nl

Begeleiding

anniekvanravels7011
Anniek van Ravels
Interne begeleider
groep 1 t/m 4
anniek.vanravels@inos.nl

marijeschneijderberg7008
Marije Schneijderberg
Interne begeleider
groep 5 t/m 8
marije.schneijderberg@inos.nl

michelledebie7884-v2
Michelle de Bie
Interne Begeleider
groep 1 t/m 4
michelle.debie@inos.nl


Corné van Riel

Taalpaleis
corne.vanriel@inos.nl

ronaldvannoort7177
Ronald van Noort
Plusklas
ronald.vannoort@inos.nl

hannelorekwekkeboom6999
Hannelore Kwekkeboom

Impulsklas
hannelore.kwekkeboom
@inos.nl

michelledebie7884-v2
Michelle de Bie
Impulsklas en Remedial Teacher
michelle.debie@inos.nl

ingemeessen7027
Inge Meessen

Remedial Teacher
inge.meessen@inos.nl

elsvanalphen7296
Els van Alphen
Remedial teacher (vrijwilliger)
els.vanalphen@inos.nl


Daniëlle Ritsema
Centum Jeugd en Gezin
danielle.ritsema@cjgbreda.nl

nicolevanbaal9064
Nicole van Baal
Collegiale Consultante
nicole.vanbaal@inos.nl

Teamcoördinatoren

ingemeessen7027
Inge Meessen
TC Onderbouw
groep 1 t/m 4
inge.meessen@inos.nl

tamarajansen7065
Tamara Jansen

TC Onderbouw
groep 1 t/m 4
tamara.jansen@inos.nl

ronaldvannoort7177
Ronald van Noort
TC Bovenbouw
groep 5 t/m 8
ronald.vannoort@inos.nl

Ondersteuning

madelonbakker7016
Madelon Bakker

Administratief medewerkster
kbsweilust_info@inos.nl

waltherantonise7030
Walther Antonise
Conciërge


Jef van Bergen

ICT-zaken
jef.vanbergen@inos.nl 

Directie

keesvansprundel7181s2

Kees van Sprundel
Directeur
kees.vansprundel@inos.nl

Kober – TSO & BSO

Zita
Zita Hopmans
Unit Manager
zhopmans@kober.nl
Telefoon BSO: 076 5813661
Mail BSO: weidetuinbso@kober.nl

Mariam Massaoudi
Mariam Massaoudi
Pedagogisch medewerker, coördinator overblijven
Telefoon BSO: 076 5813661
Telefoon overblijven mobiel: 06 10271333
Mail overblijven: kbsweilust_overblijven@inos.nl

Jolanda
Jolanda van Oorschot
Pedagogisch medewerker BSO de Weidetuin en TSO

Ilse
Ilse van Kuijk
Pedagogisch medewerker BSO de Weidetuin

Carolien
Carolien Tiggelman
Peutertuin de Weidetuin

Rianne van der Spek
Rianne van der Spek
Peutertuin de Weidetuin

Danielle
Daniëlle Bakker
Pedagogisch medewerker Weidetuin

Stephanie
Stephanie Heijne
Pedagogisch medewerker TOP BSO Oost / Weidetuin VSO en BSO

Miranda
Miranda de Bok
Pedagogisch medewerker TOP BSO Oost / Weidetuin VSO en BSO


Michelle Rooijackers
Pedagogisch medewerker VSO, TSO en BSO


Richard Jansen

Sport

Anneke Bijl
Anneke Bijl
Overblijf-vrijwilliger


Claudia Roelands

Overblijf-vrijwilliger

Dats
Dats van Riel
Overblijf-vrijwilliger

Fatima
Fatima Laabidi
Overblijf-vrijwilliger


Hillary van Dongen
Overblijf-vrijwilliger

Liesbeth Bijl
Liesbeth Bijl
Overblijf-vrijwilliger

Loes Pijpers
Loes Pijpers
Overblijf-vrijwilliger

Malika Sadki
Malika Sadki
Overblijf-vrijwilliger

Mimouna Kamboua
Mimouna Kamboua
Overblijf-vrijwilliger

sabatewolde
Saba Tewolde
Overblijf-vrijwilliger, onderwijsassistente Weilust

Vicky van der Veen
Vicky van der Veen
Overblijf-vrijwilliger, onderwijsassistente Weilust

Oud-collega’s van Weilust

Hans Talboom
Hans Talboom

Ton de Been
Ton de Been

Peter-Paul de Kanter
Peter-Paul de Kanter

Fons van de Broek
Fons van den Broek

DSE_6947
Kees de Jong

DSE_6951
Jan van Opstal


Henk Broere