Team

Leerkrachten

annemarievanbokhoven7141
Annemarie van Bokhoven
groep 1/2A
annemarie.vanbokhoven
@inos.nl

annemiekdekorte7284
Annemiek de Korte

groep 1/2A
annemiek.dekorte@inos.nl

petravanbeek7071
Petra  van Beek

groep 1/2B
petra.vanbeek@inos.nl

birgitopdebeek7034
Birgit op de Beek

Groep 1/2C
birgit.opdebeek@inos.nl

ilsevandenberg7137
Ilse van den Berg

Groep 1/2C
ilse.vandenberg@inos.nl

corinavangorp7060
Corina van Gorp

groep 1/2D en 1/2B
corina.vangorp@inos.nl

ellizvankastel7300
Elliz van Kastel

groep 1/2D
elliz.vankastel@inos.nl

marcakoole7869
Marca Koole
groep 1/2E
marca.koole@inos.nl

tamarajansen7065
Tamara Jansen

groep 1/2E en 3A
tamara.jansen@inos.nl


Vivian Maas-Innemee

groep 3A
vivian.innemee@inos.nl

ellisjanssen6983
Ellis Janssen

Groep 3B
ellis.janssen@inos.nl

miajespers7040
Mia Jespers

Groep 3B
mia.jespers@inos.nl

lauramos7053
Laura Mos

Groep 4A
laura.mos@inos.nl


Annemieke Dijkmans
Groep 4A en 6B
annemieke.dijkmans@inos.nl

nancyvanderkooij7123
Nancy van der Kooij

Groep 4B
nancy.vanderkooij@inos.nl

corinevandenberg6996
Corine van den Berg

Groep 4B
corine.vandenberg@inos.nl

pettyvankastel7021
Petty van Kastel

Groep 5A
petty.vankastel@inos.nl

ingemeessen7027
Inge Meessen

Groep 5A
inge.meessen@inos.nl

ingridjankowski7278
Ingrid Jankowski

Groep 5B
ingrid.jankowski@inos.nl


Kim Hoofs

groep 5B
kim.hoofs@inos.nl


Arlette Honkoop

Groep 6A
arlette.honkoop@inos.nl

ciskakelly7309
Ciska Kelly

Groep 6A en 7B
ciska.kelly@inos.nl

hannelorekwekkeboom6999
Hannelore Kwekkeboom

Groep 6B
hannelore.kwekkeboom
@inos.nl


Kelly Mulders
Groep 7A
kelly.mulders@inos.nl

floorvanharen7166
Floor van Haren

Groep 7B
floor.vanharen@inos.nl

evelienras7148
Evelien Ras

Groep 7B
evelien.ras@inos.nl

ronaldvannoort7177
Ronald van Noort

Groep 7C
ronald.vannoort@inos.nl

sabinebakkers7173
Sabine Bakkers

Groep 8A
sabine.bakkers@inos.nl

michelledebie7884-v2
Michelle de Bie

Groep 8B
michelle.debie@inos.nl

shanahuizinga7747
Shana Huizinga

Groep 8B
shana.huizinga@inos.nl

 Onderwijsassistenten

carlamoelands7075
Carla Moelands
Assistente Onderbouw
carla.moelands@inos.nl

sabatewolde7013
Saba Tewolde
Assistente Middenbouw
saba.tewolde@inos.nl

vickytax7000
Vicky Tax
Assistente Bovenbouw
vicky.tax@inos.nl

Begeleiding

anniekvanravels7011
Anniek van Ravels
Interne begeleider
groep 1 t/m 4
anniek.vanravels@inos.nl

marijeschneijderberg7008
Marije Schneijderberg
Interne begeleider
groep 5 t/m 8
marije.schneijderberg@inos.nl

michelledebie7884-v2
Michelle de Bie
Interne Begeleider
groep 1 t/m 4
michelle.debie@inos.nl


Kim Hoofs

Taalpaleis
kim.hoofs@inos.nl

ingemeessen7027
Inge Meessen

Remedial Teacher
inge.meessen@inos.nl

elsvanalphen7296
Els van Alphen
Remedial teacher (vrijwilliger)
els.vanalphen@inos.nl


Daniëlle Ritsema
Centum Jeugd en Gezin
danielle.ritsema@cjgbreda.nl

nicolevanbaal9064
Nicole van Baal
Collegiale Consultante
nicole.vanbaal@inos.nl

Teamcoördinatoren

ingemeessen7027
Inge Meessen
TC Onderbouw
groep 1 t/m 4
inge.meessen@inos.nl

ronaldvannoort7177
Ronald van Noort
TC Bovenbouw
groep 5 t/m 8
ronald.vannoort@inos.nl

Ondersteuning

madelonbakker7016
Madelon Bakker

Administratief medewerkster
kbsweilust_info@inos.nl

waltherantonise7030
Walther Antonise
Conciërge

Directie

keesvansprundel7181s2

Kees van Sprundel
Directeur
kees.vansprundel@inos.nl

Kober – TSO & BSO

Zita
Zita Hopmans
Unit Manager
zhopmans@kober.nl
Telefoon BSO: 076 5813661
Mail BSO: weidetuinbso@kober.nl

Mariam Massaoudi
Mariam Massaoudi
Pedagogisch medewerker, coördinator overblijven
Telefoon BSO: 076 5813661
Telefoon overblijven mobiel: 06 10271333
Mail overblijven: kbsweilust_overblijven@inos.nl

Jolanda
Jolanda van Oorschot
Pedagogisch medewerker BSO de Weidetuin en TSO

Ilse
Ilse van Kuijk
Pedagogisch medewerker BSO de Weidetuin

Heidi
Heidi Aben
Pedagogisch medewerker BSO de Weidetuin en Peutertuin de Weidetuin

Carolien
Carolien Tiggelman
Peutertuin de Weidetuin

Rianne van der Spek
Rianne van der Spek
Peutertuin de Weidetuin

Danielle
Daniëlle Bakker
Pedagogisch medewerker TOP BSO Oost en TSO (do)

Stephanie
Stephanie Heijne
Pedagogisch medewerker TOP BSO Oost

Miranda
Miranda de Bok
Pedagogisch medewerker TOP BSO Oost

Anneke Bijl
Anneke Bijl
Overblijf-vrijwilliger

Celine
Céline van Noort
Overblijf-vrijwilliger

Dats
Dats van Riel
Overblijf-vrijwilliger

FatimaFatima Laabidi
Overblijf-vrijwilliger

Gonda_7049
Gonda Bouwmans
Overblijf-vrijwilliger

Halima Kerkouri
Halima Kerkouri
Overblijf-vrijwilliger

Liesbeth Bijl
Liesbeth Bijl
Overblijf-vrijwilliger

Loes Pijpers
Loes PijpersOverblijf-vrijwilliger

Malika Sadki
Malika Sadki
Overblijf-vrijwilliger

Mimouna Kamboua
Mimouna Kamboua
Overblijf-vrijwilliger

sabatewolde
Saba Tewolde
Overblijf-vrijwilliger, onderwijsassistente Weilust

Vicky van der Veen
Vicky van der Veen
Overblijf-vrijwilliger, onderwijsassistente Weilust

Oud-collega’s van Weilust

Hans Talboom
Hans Talboom

Ton de Been
Ton de Been

Peter-Paul de Kanter
Peter-Paul de Kanter

Fons van de Broek
Fons van den Broek

DSE_6947
Kees de Jong

DSE_6951
Jan van Opstal


Henk Broere